Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

Легальна робота в Польщі
з нашою компанією!

Попри те, що ми є найбільшою компанією з пошуку персоналу у цій частині Європи, працюємо у 20 містах Польщі та у 13 країнах Центрально-Східної Європи, ми намагаємося бути якомога ближче до працівників і кандитатів. Ми надаємо велике значення тому, щоб наші кандидати почували себе комфортно та безпечно з нами, а також, щоб наші вакансії були різноманітними і кожен мав можливість знайти  роботу відповідно до своїх можливостей, характеру та вимог. Якщо шукаєш надійне тимчасове або ж постійне працевлаштування – можеш знайти його у нас!

certyfikat

Ліцензія видана Міністерством соціальної політики України.

Також працюємо в Україні та легально надаємо послуги з працевлаштування за кордоном. Безпечне і легальне працевлаштування в Польщі гарантує ліцензія видана Міністерством соціальної політики України.
Щоб відкрити документ потрібно натиснути ТУТ!

people

Щороку більше ніж 5 000 людей з України знаходять з нами роботу.

Слід пам’ятати, що для легального працевлаштування у Польщі не потрібно платити за наші послуги. Бо ми є зацікавлені у пошуку працівників для наших роботодавців. Тому наші координатори спілкуються іноземними мовами і завжди до твоїх послуг: вони розкажуть про процедуру працевлаштування відповідно до польського законодавства, Ми допомагаємо в легалізації та необхідних формальностях з допомогою координатора.

document

Допоможемо легко подолати формальності.

Ми надаємо всі необхідні документи, а саме: запрошення на роботу до Польщі,  дозвіл на працевлаштування та інші, і  допомагаємо їх заповнити, також допоможемо у всіх  питаннях які можуть  виникнути на початку твого шляху.

transport

Допоможемо організувати транспорт на роботу та додому.

Ми можемо запропонувати безпечний проїзд додому чи на роботу за допомогою додаткового транспорту чи оформлення місячного білету на міський транспорт.

help

Ми будемо наглядати та допомагати тобі.

Ми не залишимо тебе без підтримки. Після підписання договору, за місцем працевлаштування наглядати та допомагати в разі необхідного  буде наш координатор, що розмовляє українською мовою та буде відразу  реагувати на всі твої запитання і прохання.

health

Крім того...

Ми пропонуємо додаткове страхування життя, страхування від нещасних випадків, тощо. Також допоможемо при отриманні медичної допомоги,  при відкритті банківського рахунка чи реєструванні SIM-картки. Є можливість отримати додаткові посвідчення польського зразку (наприклад, посвідчення водія автонавантажувача).

employer

Наша база налічує 3000 перевірених роботодавців

calendar

Працюємо ефективно і відповідально з 1999 року

people

Ми допомогли знайти роботу у різних галузях і професіях вже більш ніж 5000  українцям

people

300000 – стільком людям ми щороку допомагаємо знайти роботу

Йди тільки в перед, на вершину можливостей з компанією Work Service! 

Наша робота – це пошук роботи для тебе. Ми скорочуємо відстань між тобою та  роботодавцем забеспечуєм безпеку та комфорт для тебе  та твоєї кар’єри.

Наша компанія є суспільно відповідальною та бере участь у розвитку ринку праці.

awards
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ти погоджуєшься на використання нами файлів cookie. Дізнайся більше тут.