Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

Контактна форма

Вакансія:
Kasjer w sklepie z elektroniką
Нумер вакансії:
K/WRO/GG/10/2021/2021/10/228

Персональні дані

Вибери файл Вибрано 0 файлів

Згода

Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для потреб реалізації одноразового процесу з працевлаштування та на створення і підтримку облікового запису користувача аби реалізувати даний процес.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, необхідних для потреб реалізації процесу з працевлаштування, який здійснюється адміністратором персональних даних та інишми співпрацівникамиб а також на створення і підтримку облікового запису користувача.

Сховати

Вкажи, для яких компаній зі списку нижче дається згода

Показати більше

Даю згоду на порівняння моєї інформації в автоматичному режимі і автоматичний підбір мого профілю для пропозицій щодо працевлаштування з метою реалізації послуг на основі новітніх технологічних рішень.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних (телефон, e-mail) в маркетингових цілях, зокрема таких як: надсилання інформації про нові продукти та послуги адміністратора персональних даних, про рекламні пропозиції та бонуси, про нові форми зв’язку з адміністратором, а також з метою дослідження задоволеності від взаємодії з сервісом та послугами.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на надсилання на мою електронну адресу маркетингової інформації, яка стосується продуктів та послуг пропонованих адміністратором персональних даних та іншими співпрацівниками.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на використання мого зображення в зв'язку з тим, що в моїм резюме і в інших надісланих документах є моя фотографія

Сховати

* Обов'язкові поля
Administratorem danych osobowych w serwisie www.workservice.pl jest Gi Group Poland S.A. oraz Spółki z grupy kapitałowej Gi Group Poland.

угору
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ти погоджуєшься на використання нами файлів cookie. Дізнайся більше тут.