Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

Працюй в LG, разом з нами!
Робота для кожного
з безкоштовним житлом у Вроцлаві.

Зателефонуй: +38 990 032 815 (+48 508 000 784)

Пропонуємо:

  • Безкоштовне офіційне та легальне працевлаштування.

  • Безкоштовне житло та транспорт в місті Вроцлав.

  • Безкоштовно надаємо робочий одяг та медичний огляд.

  • Ставка: 11,22 зл. нетто (перші 150 годин) i 12,65 зл. нетто за кожну наступну годину.

  • 240-260 годин в місяць (середня заробітна плата 3000 зл. нетто/міс.)

  • Дофінансування обідів, всього 4 зл. за обід з двох страв!

  • Для чоловіків жінок та пар.

  • Допомога координатора який володіє двома мовами.

З чим пов'язана робота

Робота пов'язана з монтажем акумуляторних батарей для автомобілів

Робота пов'язана з монтажем акумуляторних батарей для автомобілів

Контроль якості продукції

Контроль якості продукції

Робота з пакування та маркування продукції

Робота з пакування та маркування продукції

Місцезнаходження

Wrocław

Обслуговування продукційної лінії

Не чекай!
Заповни контактну форму, і ми зателефонуємо до тебе.

Вакансія: 

Персональні дані

Вибери файл Вибрано 0 файлів

Згода

Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для потреб реалізації одноразового процесу з працевлаштування та на створення і підтримку облікового запису користувача аби реалізувати даний процес.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, необхідних для потреб реалізації процесу з працевлаштування, який здійснюється адміністратором персональних даних та інишми співпрацівникамиб а також на створення і підтримку облікового запису користувача.

Сховати

Вкажи, для яких компаній зі списку нижче дається згода

Показати більше

Даю згоду на порівняння моєї інформації в автоматичному режимі і автоматичний підбір мого профілю для пропозицій щодо працевлаштування з метою реалізації послуг на основі новітніх технологічних рішень.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних (телефон, e-mail) в маркетингових цілях, зокрема таких як: надсилання інформації про нові продукти та послуги адміністратора персональних даних, про рекламні пропозиції та бонуси, про нові форми зв’язку з адміністратором, а також з метою дослідження задоволеності від взаємодії з сервісом та послугами.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на надсилання на мою електронну адресу маркетингової інформації, яка стосується продуктів та послуг пропонованих адміністратором персональних даних та іншими співпрацівниками.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на використання мого зображення в зв'язку з тим, що в моїм резюме і в інших надісланих документах є моя фотографія

Сховати

* Обов'язкові поля
Адміністратором персональних даних у сервісі www.workservice.pl є Work Service S.A. та Компанії з фінансової групи Work Service.

Про нас

Компанія Work Service працює з 1999 року і є найбільшим агентством з працевлаштування в Польщі. Ми пропонуємо тимчасову, постійну та роботу за кордоном. Щороку у нас працює майже 300 тисяч людей. Понад 3000 клієнтів вже обрали Work Service як бізнес-партнера, тому ми можемо знайти найбільш відовідне робоче місце у надійного роботодавця.

Про партнера

LG є одним з найбільших виробників літій-іонних акумуляторів для електричних автомобілів у світі. З 2016 року ми працює в Biskupice Podgórne. Акумулятори LG працюють в  автомобілях від таких брендів, як Daimler, Porsche і Audi. LG виробляє всі компоненти батареї - електроди, комірки, модулі та батареї, а також технічне обслуговування. Виробництво цього типу, є єдиним у своєму роді на ВСЮ ЄВРОПУ! Якщо ти, зацікавлений новими технологіями та хочете брати участь в спільнону  творенні  революції в автомобільній промисловості, то ми запрошуємо тебе в нашу команду!

Процес виробництва бактерій можна побачити нижче.
угору
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ти погоджуєшься на використання нами файлів cookie. Дізнайся більше тут.