Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

 

 

Робота для кожного.
Оператор лінії продукційної

Ставка: 12,33 зл. нетто + 16,57 і 21,96 зл. нетто за годину + премії
Зателефонуй: +380 99 003 28 15 (+48 508 000 784 )

 

Чому варто працювати разом з нами?

Ставка: 11,71-20,71 злотих на годину

Ставка: 11,71-20,71 злотих на годину

Доплата за нічні години, працю в вихідні та свята, приваблива система премій

Доплата за нічні години, працю в вихідні та свята, приваблива система премій

Офіційне працевлаштування - трудовий договір

Офіційне працевлаштування - трудовий договір

Можливість безкоштовного проживання

Можливість безкоштовного проживання

Безкоштовний транспорт

Безкоштовний транспорт

Для чоловіків, жінок та сімейних пар

Для чоловіків, жінок та сімейних пар

Основні посадові обов'язки

  • Робота з машинами
  • Експлуатація машин і обладнання відповідно до застосовних процедур на виробничій лінії для виробництва автомобільних деталей.
  • Можливі складські роботи, пов'язані з постачанням компонентів на лінії і перенесенням готової продукції на склад.
  • Контроль за якістю продукції і технічним станом машин і обладнання.
  • Виробничі роботи.

Місцезнаходження

Skawina

Работник на предприятие по обработке овощей и фруктов

Працюй в VALEO

background background Layer 1

Не чекай!

Заповни контактну форму, і ми зателефонуємо до тебе.

 

Вакансія: 

Персональні дані

Вибери файл Вибрано 0 файлів

Згода

Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для потреб реалізації одноразового процесу з працевлаштування та на створення і підтримку облікового запису користувача аби реалізувати даний процес.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, необхідних для потреб реалізації процесу з працевлаштування, який здійснюється адміністратором персональних даних та інишми співпрацівникамиб а також на створення і підтримку облікового запису користувача.

Сховати

Вкажи, для яких компаній зі списку нижче дається згода

Показати більше

Даю згоду на порівняння моєї інформації в автоматичному режимі і автоматичний підбір мого профілю для пропозицій щодо працевлаштування з метою реалізації послуг на основі новітніх технологічних рішень.

Сховати
Показати більше

Я даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних (телефон, e-mail) в маркетингових цілях, зокрема таких як: надсилання інформації про нові продукти та послуги адміністратора персональних даних, про рекламні пропозиції та бонуси, про нові форми зв’язку з адміністратором, а також з метою дослідження задоволеності від взаємодії з сервісом та послугами.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на надсилання на мою електронну адресу маркетингової інформації, яка стосується продуктів та послуг пропонованих адміністратором персональних даних та іншими співпрацівниками.

Сховати
Показати більше

Даю згоду на використання мого зображення в зв'язку з тим, що в моїм резюме і в інших надісланих документах є моя фотографія

Сховати

* Обов'язкові поля
Адміністратором персональних даних у сервісі www.workservice.pl є Work Service S.A. та Компанії з фінансової групи Work Service.

 

Про нас

Компанія Work Service працює з 1999 року і є найбільшим агентством з працевлаштування в Польщі. Ми пропонуємо тимчасову, постійну та роботу за кордоном. Щороку у нас працює майже 300 тисяч людей. Понад 3000 клієнтів вже обрали Work Service як бізнес-партнера, тому ми можемо знайти найбільш відовідне робоче місце у надійного роботодавця.

 

Про партнера

Valeo — французька компанія, виробник і постачальник автомобільних комплектуючих та запасних частин. Заснована в 1923 році. Компанія випускає системи зчеплення, освітлення, охолодження двигуна, електронного управління двигуном, гальмівні і кліматичні системи та ін. автокомпоненти, а також обладнання для станцій технічного обслуговування. Valeo належить 143 фабрики в 20 країнах світу. Серед клієнтів Valeo BMW, Ford, General Motors.

угору
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ти погоджуєшься на використання нами файлів cookie. Дізнайся більше тут.