Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

Запрошуємо тебе ознайомитися з пропозицією програми лояльності Work Club, присвяченої персоналу групи компаній Work Service S. A. Спеціально для тебе ми вибрали продукти та послуги провідних компаній в окремих галузях. Виходячи назустріч твоїм очікуванням, ідея Work Club буде постійно розвиватися і вдосконалюватися.

Страхування

Вибір і купівля страхування ніколи раніше не були легшими. Завдяки нашим пропозиціям страхування: квартир, дорожнє, життя ти гарантуєш охорону для себе та близьких в разі непередбачених життєвих ситуацій. Наша пропозиція то одна з найкращих пропозицій на ринку, бо ми обираємо серед найкращих і завдяки тому ми підберем найкращий варіант спеціально для тебе. Дозволь нам подбати про тебе. Залиш свої контактні дані, а ми зателефонуємо і запропонуємо тобі найкраще рішення!

Контактна форма:

* обов'язкові поля

Партнери:

Банківські послуги

Ми обрали для тебе найкращі пропозиції банківських рахунків в Польщі. Вже тепер ти можеш без проблем відкрити банківський рахунок, який ідеально підходить до твоїх індивідуальних вподобань. З нами ти знайдеш найкращу пропозицію, а наша послуга безкоштовна. Дозволь нам подбати про тебе. Залиш свій номер телефону а ми зателефонуємо і запропонуємо тобі найкраще рішення!

Контактна форма:

* обов'язкові поля

Партнери:

Медичні послуги

Ми знаємо, як в житті важливим є здоров'я, тому ми пропонуємо медичні послуги для тебе і твоєї родини. Спеціальна пропозиція гарантує тобі професійний догляд за привабливими цінами. Ти здобуваєш доступ до найкращих спеціалістів в сучасних медичних центрах на території Польщі, без направлення і чекання в чергах. Дозволь нам подбати про тебе. Залиш свій номер телефону а ми зателефонуємо і запропонуємо тобі найкраще рішення!

Контактна форма:

* обов'язкові поля

Партнери:

Спорт і розваги

Маємо для тебе велику кількість розваг. Ми можемо запропонувати тобі карту Multisport, мобільний телефон Orange чи дешевші квитки до кінотеатру Multikino. З картою Multisport Ти можеш відвідати понад 4000 спортивних клубів у рамках яких 25 видів послуг. Можеш самостійно визначати місце, годину і вид тренування. Мережа Multikino то понад 30 сучасних кінотеатрів на території Польщі, до яких ми пропонуємо тобі ваучери на знижку на квитки до кінотеатру. Пропозиція є дійсна на всі фідьми 2D не залежно від місця і часу. Організуй розваги собі, близьким або знайомим і отримай квитки в Multikino за вигідними цінами.

Контактна форма:

* обов'язкові поля

Партнери:

Телекомунікація

Ти працюєш у фірмі, яка користується пропозицією від Orange? Ти можеш отримати додаткову знижки для себе або близьких на додатковий телефон, планшет, ноутбук або модем для інтернету, при покупці послуг Orange. Також можеш отримати навіть 240 зл. Подробиці пропозиції є доступні на сторінці http://oferty.orange.pl/dla_partnerow/

Контактна форма:

* обов'язкові поля

Партнери:

угору
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ти погоджуєшься на використання нами файлів cookie. Дізнайся більше тут.